Pralnia Hygea

Pralnia wodna i chemiczna „Hygea”

Projekt / Wdrożenie / landing

„Z nami pranie jest proste”. A wszystko to dzięki najnowocześniejszym maszynom pralniczym i profesjonalnej załodze. Tak właśnie działa pralnia „Hygea”, dla której przygotowaliśmy stronę internetową.

Strona internetowa pralni wodnej i chemicznej Hygea

wdrożone usługi:

  • strona www
  • redakcja tekstów
  • landing page
  • optymalizacja SEO
KIM JEST NASZ KLIENT?

Pralnia Hygea

Hygea to firma, która działa na lokalnym rynku od wielu lat. Poza pralnią innymi jej odnogami są wulkanizacja i utylizacja odpadów medycznych. Gałąź pralnicza zajmuje się także czyszczeniem dywanów. A wszystko dzieje się w technologii wodnej i chemicznej.

Hygea działa w oparciu o sieć punktów partnerskich rozsianych po całej okolicy. W ten sposób skalują swoją działalność i pokrywają dużą część lokalnego rynku. Punkty partnerskie przyjmują zlecenia od miejscowych klientów, a następnie przekazują je do pralni.

www.pralnia.hygea.pl

Czego potrzebował klient?

Wyzwanie

Hygea do tej pory posiadała jedną wspólną stronę www dla wszystkich swoich usług. Na jednej witrynie mieliśmy więc informację o praniu i o wulkanizacji. Często wprowadzało to klientów w błędny tok rozumowania. Należało więc rozdzielić usługi i zbudować osobną stronę internetową tylko dla usług pralniczych.

Do naszych działań należało m.in.:

zaprojektowanie grafiki nowej strony, nawiązującej do stylistyki dotychczasowej identyfikacji wizualnej

zaprezentowanie oferty pralniczej (m.in. rozbudowane cenniki) w czytelny i przyjazny sposób

wyróżnienie wśród dotychczasowych usług nowej oferty prania dywanów

Poza tym pralnia cały czas rozwija sieć partnerskich punktów przyjęć. Dlatego na nowej stronie miał powstać specjalny dział poświęcony temu zagadnieniu. Miało to na celu zachęcić nowe punkty do kontaktu i współpracy. 

Strona www dla usług lokalnego prania dywanów
Wprowadzone rozwiązania

Podejście

Szata graficzna

Zaproponowaliśmy stylistykę nawiązującą do istniejącego logo i materiałów.

W projekcie uwzględniliśmy moduły prezentujące zalety i korzyści korzystania z pralni.

Prezentacja oferty

Przygotowaliśmy gotowe szablony stron, które umożliwiają czytelną prezentację rozbudowanych cenników i szczegóły wykonywanych usług.

Sieć partnerska

Wdrożyliśmy moduł prezentujący sieć partnerską i punkty odbioru prania.

Zbudowaliśmy landing page zachęcający nowe punkty do współpracy z pralnią.

Optymalizacja SEO

Cała strona została skonstruowana i zoptymalizowana pod kątem SEO w ten sposób, by lokalni mieszkańcy mogli łatwo znaleźć pralnię w Google.

Jak nam poszło?

Rezultaty projektu

Witryna była gotowa w kilka tygodni od startu projektu. Efektem była prosta w konstrukcji, jasna i czytelna strona, która ostatecznie spełnia swoje kluczowe zadania.

W czasie realizacji wykonaliśmy m.in.:

przygotowanie projektu graficznego i wdrożenie strony firmowej opartej o system WordPress

gotowe szablony podstron do łatwej edycji i klonowania

mapę lokalnych punktów przyjęć

moduł współpracy z partnerami w postaci osobnego landing page i rozbudowany kontakt z pralnią

dedykowane zakładki do każdej z ofert wraz z procesem wykonywania całej usługi, sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ) i cennikami

Uzupełnieniem projektu było wykonanie przekierowań ze starej strony firmowej, na której prezentowana była oferta wszystkich gałęzi działalności. Wspomogło to proces lokalnego SEO.

Lokalna pralnia - strona mobilna
OPINIA

Co mówi o nas klient?

„My słuchaliśmy, ale słuchano też nas i naszych potrzeb, a później wszystko było realizowane tak jak ustaliliśmy”

To była bardzo dobra współpraca. Szukaliśmy wykonawcy znającego specyfikę firm usługowych, które działają lokalnie, w małych ośrodkach. Do tego znającego specyfikę klientów takich firm. I znaleźliśmy Rozwojowych!

Znaleźliśmy odpowiedzialność, zaangażowanie w projekt, nastawienie na wyniki, sprawne działanie i rekomendacje trafiające w punkt naszych potrzeb. A właściwie w punkt potrzeb naszych klientów.

My słuchaliśmy, ale słuchano też nas i naszych potrzeb, a później wszystko było realizowane tak jak ustaliliśmy. Zawsze fachowo i konkretnie. Nie pozostawiono nas tuż po zbudowaniu strony www. Cały czas otrzymujemy wsparcie, opiekę i błyskawiczną odpowiedź w przypadku naszych pytań.

Dziękujemy za otwartość, kreatywność i wysoką jakość wykonania. Współpraca z Agencją ROZWOJOWI.COM to czysta przyjemność!

Czesław GolikWłaściciel, Pralnia Hygea

Zobacz jak te rozwiązania
mogą wyglądać w Twojej firmie

Porozmawiaj z nami przez chwilę. Sprawdź w czym możemy Ci pomóc. Poszukajmy wstępnego rozwiązania, które może pomóc Twojej firmie.

SPRAWDŻ TAKŻE

Zobacz inne projekty

Projekt / Wdrożenie / landing

Klub tenisowy „Matchpoint”

Projekt / Wdrożenie

Kwiaciarnia i usługi florystyczne „Baccara”